HAKKIMIZDA

1985 yılında mesleğe başladım, şimdi mesleğimi Datça'da sürdürmekteyim. Mesleğe olan aşırı ilgim sonucunda bir arkadaşım vasıtasıyla mesleğe ilk adımını attım. Muğla'da uzun süre çalıştıktan sonra kendi bilgi ve birikimlerini birleştirerek Datça'da açmış olduğu Ferhat Kara Kuaför salonunda hizmet vermeye devam ediyorum.

Gelişen dünyada mesleğimizdeki yenilikleri takip edip dönemsel ekip çalışmaları yaparak salonumuzun daima yenilikçi olmasını sağlıyoruz. Yüksek kaliteden ödün vermeden 30 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz. Kuaför salonumuza gelen müşterilerimize kendi evlerinde gibi hissetmelerini sağlayıp ihtiyaçları olan her türlü kuaförlük hizmetinden memnun ayrılmalarını sağlamak Ferhat Kara Kuaför'ün prensibidir.
Türkiye'nin ilk marka tescilli kuaförlerinden olan Ferhat Kara Kuaför, bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlerken bu markayı daha yükseklere taşımak ise temel hedefimiz.

1992'de Datça'da başlayarak disiplini ve ciddiyetiyle bu işin bir ekip çalışması olduğu inancında olan Ferhat Kara, bu zihniyetini üst düzey bir kadro kurarak salonlarında müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak için konusunda uzman bir kadroyla kaliteli hizmet anlayışını dünden bugüne devam ettirmektedir ve bugünden sonra da devam edecektir. Ferhat Kara Kuaför ailesinin slogan anlayışlarını zaten net olarak ortaya koymaktadır. Güzelliğiniz ayrıntılarda, ayrıntılar Ferhat Kara Kuaför'de gizlidir..